Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Parafiance: Dwie osoby nie żyją (wideo)

Utworzony przez KAROL, 9 września 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
jest w śpiączce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
jest w śpiączce.
no ale któraś z internautek mówiła że jej narzeczony się zatrzymał i usłyszał płacz dziecka czyli dziecko było przytomne a nie w żadnej śpiączce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DK 17 to jedna z najbardziej niebezpiecznych drog w Polsce dodatkowo sprawę pogarszają busy i kierowcy (nie mówię o wszystkich, bo zdarzają się wyjątki) z tablicą rejestracyjną zaczynającą się od LHR i LZA. To absolutni deb***e którzy nie mają zdrowego rozsądku i wyobraźni, wiedzą tylko jak wciskać pedał gazu w podłogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek jechał do kliniki z chorym dzieckiem po operacji i się spieszył by zdążyć,nie znał trasy zupełnie ponieważ był z okolic Jarosławia. Na pewno był niewyspany i zmęczony,poza tym stres związany z operacją i chorobą dziecka.Chwila nieuwagi i po wszystkim,nie udało się.Gdyby się tak bardzo nie spieszył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no ale któraś z internautek mówiła że jej narzeczony się zatrzymał i usłyszał płacz dziecka czyli dziecko było przytomne a nie w żadnej śpiączce
mogło być przytomne, ale w niektórych okolicznościach lekarze wywołują i utrzymują sztuczną śpiączkę czyli tzw.farmakologiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnt napisał:
Mógłbyś w ustawieniach filmu zmienić opcje, aby upublicznić go? W tej chwili jest prywatny i nie da się go obejrzeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wy niektórzy jak HIENY po co wam te filmiki? atrakcja z ludzkiej tragedii? czy byłbyś jeden z drugim taki hepie jakby... (czego nikomu nie życzę ) wydarzyło się to w twojej rodzinie,znajomych... czy wtedy też chciałbyś żeby pół świata to widziało? to a być ku przestrodze? to może lepiej co kawałek powstawiać tablice z napisem ...,, ku przestrodze" tutaj zginęli Bożena i Piotr z Dobkowic okolice Jarosławia , osierocili dwoje dzieci... i tak co kawałek tu zginął jakiś XX XX XX XX . może to coś pomoże ... wstyd mi za was szczere wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych i poszkodowanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szymek napisał:
na zdjęciu widać przecież że wypadek zdarzył się jeszcze przed linią ciągłą.Czyli wyprzedzał prawidłowo tylko toyota jechała za szybko z naprzeciwka. A auto które wyprzedzał powinno zwolnić wręcz hamować a to były wyścigi. Niewinny człowiek zginął bo go wywieźli na czołówkę on nie miał gdzie uciekać, ani do tyłu ani do przodu. Ten z terenówki też powinien hamować ale w tej geofizyce to jeżdżą piraci i często są na haju. Wywieźli biedaka na czołówkę i ten z naprzeciwka i ten co go wyprzedzał.
szymku zgadzam się z tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Tam jest podwójna ciągła, nie można wyprzedzać.....przykre.... :|
na zdięciach widać przerywaną,czyi wyprzedzał prawidłowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka gafa przepraszam ,ale ja nie chciałem skopiować prośby o filmik tylko dać odp. do tej absurdalnej prośby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka gafa przepraszam ,ale ja nie chciałem skopiować prośby o filmik tylko dać odp. do tej absurdalnej prośby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnt napisał:
Mógłbyś w ustawieniach filmu zmienić opcje, aby upublicznić go? W tej chwili jest prywatny i nie da się go obejrzeć...
ludzie wy niektórzy jak HIENY po co wam te filmiki? atrakcja z ludzkiej tragedii? czy byłbyś jeden z drugim taki hepie jakby... (czego nikomu nie życzę ) wydarzyło się to w twojej rodzinie,znajomych... czy wtedy też chciałbyś żeby pół świata to widziało? to a być ku przestrodze? to może lepiej co kawałek powstawiać tablice z napisem ...,, ku przestrodze" tutaj zginęli Bożena i Piotr z Dobkowic okolice Jarosławia , osierocili dwoje dzieci... i tak co kawałek tu zginął jakiś XX XX XX XX . może to coś pomoże ... wstyd mi za was szczere wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych i poszkodowanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
czy mozna w jakis sposob obejrzec ten filmik
ludzie wy niektórzy jak HIENY po co wam te filmiki? atrakcja z ludzkiej tragedii? czy byłbyś jeden z drugim taki hepie jakby... (czego nikomu nie życzę ) wydarzyło się to w twojej rodzinie, znajomych... czy wtedy też chciałbyś żeby pół świata to widziało? to ma być ku przestrodze? to może lepiej co kawałek powstawiać tablice z napisem ...,, ku przestrodze" tutaj zginęli Bożena i Piotr z Dobkowic okolice Jarosławia , osierocili dwoje dzieci... i tak co kawałek tu zginął jakiś XX XX XX XX . może to coś pomoże ... wstyd mi za was szczere wyrazy współczucia dla rodziny zmarłych i poszkodowanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wy niektórzy jak HIENY po co wam te filmiki? atrakcja z ludzkiej tragedii? czy byłbyś jeden z drugim taki heppy jakby... (czego nikomu nie życzę ) wydarzyło się to w twojej rodzinie, znajomych... czy wtedy też chciałbyś żeby pół świata to widziało? Wystarczy że wy to oglądacie i piszecie takie głupoty .... Ciekawa jestem czy wy jesteście takimi idealnymi kierowcami czy tylko wyrzyć się chcecie bo obrażanie kogoś i siebie nawzajem to głupota troche kultury by wam się przydało. NIE ŻYCZYMY SOBIE OBRAŻANIA NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ZGINĘLI W TYM TRAGICZNYM WYPADKU I ROBIENIA CYRKU Z TRAGRDII KTÓRA NAS DOTKNĘŁA. NIE WIECIE CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU A BZDURY PISZECIE TO DLACZEGO ZGINĘLI I CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU OKREŚLI PROKURATOR A NIE WY HIENY RZĄDNE ROZGŁOSU I SWOICH DURNYCH WPISÓW NA TYM FORUM. KASIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ludzie wy niektórzy jak HIENY po co wam te filmiki? atrakcja z ludzkiej tragedii? czy byłbyś jeden z drugim taki heppy jakby... (czego nikomu nie życzę ) wydarzyło się to w twojej rodzinie, znajomych... czy wtedy też chciałbyś żeby pół świata to widziało? Wystarczy że wy to oglądacie i piszecie takie głupoty .... Ciekawa jestem czy wy jesteście takimi idealnymi kierowcami czy tylko wyrzyć się chcecie bo obrażanie kogoś i siebie nawzajem to głupota troche kultury by wam się przydało. NIE ŻYCZYMY SOBIE OBRAŻANIA NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ZGINĘLI W TYM TRAGICZNYM WYPADKU I ROBIENIA CYRKU Z TRAGRDII KTÓRA NAS DOTKNĘŁA. NIE WIECIE CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU A BZDURY PISZECIE TO DLACZEGO ZGINĘLI I CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU OKREŚLI PROKURATOR A NIE WY HIENY RZĄDNE ROZGŁOSU I SWOICH DURNYCH WPISÓW NA TYM FORUM. KASIA
Kasia zajmij się czyms sensownym bo ewidentnie ci sie nudzi skoro na forum siedzisz. Moze powiesz dlaczego ten odpowiedzialny tatus nie zapial pasow i dlaczego wyprzedzal, pchajac sie na czolowke. To ze mial przerywana linie nie znaczy, ze mozna wyprzedzac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Znałam rodzinę... rodzinę, kochającą swoje potomstwo ponad wszystko. Widziałam dzieci... dzieci, szczęśliwe i beztroskie w objęciach ojca, radosne i umiłowane w oczach matki. Miałam przyjaciela... przyjaciela, który słuchał, rozmawiał, pomagał i ...żył. Znałam, widziałam, miałam... Żal, że tak szybko zawolał ich Bóg, Smutek, że nie zobaczę więcej tych radosnych oczu, Niezrozumienie, dlaczego odeszli... tylko żal, smutek i niezrozumienie... na strunach mej duszy. Nie czas i sposobność na ocenianie kto zawinił. Nie miejsce na oskarżenia, na obrażanie tego, który już nie ma możliwości sie bronić... "Przykre" słowa, zadają kolejne rany w serca tym, dla ktorych ofiary były bliskie ... wiec proszę... oszczędź "tych zbędnych" słów, zlituj sie nad tymi którzy płaczą, nie rań serc, które i tak już w strzępach zostały. Proszę... PIOTRKU i BOŻENKO, odpoczywajcie w spokoju, żyjecie w naszych sercach i myślach... Do zobaczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj hieno to była moja rodzina A ty co taki święty jesteś albo udajesz i psy wieszasz na nich??? Ty z tego co widze siedzisz więcej na tym forum niż ja i masz jakieś Wąty do mnie??? Gdyby to spotkało Twoją rodzinę to śpiewał byś inaczej wiesz!!!! Ale co tam tobie przecież to obojętne co napiszesz byłe ulżyć sobie.. Prawda??? Ty jesteś taki sam jak sprawca tego wypadku nie popuścisz i idziesz po trupach w dosłownym znaczeniu tego słowa... Byle do przodu byle jak najwięcej obraz pod naszym adresem nie masz zahamowań. KIM TY W OGÓLE JESTEŚ ŻEBY WYDAWAĆ JAKIEKOLWIEK OPINIE CO??? A O DEMNIE 3 KROKI W BOK ROZUMIESZ.. NIE ZNASZ MNIE A PIJESZ DO MNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kasia zajmij się czyms sensownym bo ewidentnie ci sie nudzi skoro na forum siedzisz. Moze powiesz dlaczego ten odpowiedzialny tatus nie zapial pasow i dlaczego wyprzedzal, pchajac sie na czolowke. To ze mial przerywana linie nie znaczy, ze mozna wyprzedzac.
wiesz co świnia jesteś i tyle...Nie przejmuj się Kasiu tymi dupkami , bo nie warto. Kasiu prawdopodobnie cię nie znam ,bo nie wiem skąd jesteś, ale Bożenka i Piotrek byli moimi dalszymi sąsiadami i dobrymi znajomymi... trzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kasia zajmij się czyms sensownym bo ewidentnie ci sie nudzi skoro na forum siedzisz. Moze powiesz dlaczego ten odpowiedzialny tatus nie zapial pasow i dlaczego wyprzedzal, pchajac sie na czolowke. To ze mial przerywana linie nie znaczy, ze mozna wyprzedzac.
słuchaj no gościu zejdź wreszcie z tej rodziny jak ze zmarłych tak i z Kasi i innych i zajmij się sobą i swoją rodz. mało masz problemów w swoim życiu? ,,wpieprzasz się między wódkę a zakąskę" i myślisz że świecisz...nikt cię o zdanie nie pyta i nie prosi o te durnowate komentarze... kim ty jesteś i jakim prawem osądzasz? prokuratura rozwiąże zagadkę kto i dlaczego zawinił a nie ty. byłeś tam , widziałeś to? że głupio komentujesz. kretyn chcesz zabłysnąć to się brokatem posyp a nie ludzkim nieszczęściem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecejWobrazni! napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=e7d_NaQEcEA mi po obejrzeniu łzy ciekły po policzkach... straszna tragedia,krew, ciała...
ludzie wy niektórzy jak HIENY po co wam te filmiki? atrakcja z ludzkiej tragedii? czy byłbyś jeden z drugim taki heppy jakby... (czego nikomu nie życzę ) wydarzyło się to w twojej rodzinie, znajomych... czy wtedy też chciałbyś żeby pół świata to widziało? Wystarczy że wy to oglądacie i piszecie takie głupoty .... Ciekawa jestem czy wy jesteście takimi idealnymi kierowcami czy tylko wyrzyć się chcecie bo obrażanie kogoś i siebie nawzajem to głupota troche kultury by wam się przydało. NIE ŻYCZYMY SOBIE OBRAŻANIA NASZYCH BLISKICH KTÓRZY ZGINĘLI W TYM TRAGICZNYM WYPADKU I ROBIENIA CYRKU Z TRAGRDII KTÓRA NAS DOTKNĘŁA. NIE WIECIE CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU A BZDURY PISZECIE TO DLACZEGO ZGINĘLI I CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYPADKU OKREŚLI PROKURATOR A NIE WY HIENY RZĄDNE ROZGŁOSU I SWOICH DURNYCH WPISÓW NA TYM FORUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...